Cesky  Slovensky

fidaru.sk

Helena

Dobrý den, mám problém s vypadáváním vlasů, začala jsem užívat přípravek DONNA HAIR. Současně uzívám i COLAFIT. Nebijí se tyto přípravky navzájem? Děkuji. Zemanová... Čítať ďalej

Carbofit 25g prášok

Katalóg: Zažívanie
Cena: 2,35 
Dostupnosť: skladom
  ks  
Popis
Diskusia

Carbofit - aktívne uhlie prispieva k znižovaniu nadmernej plynatosti po jedle

Balenie: 25 g prášok

Zloženie: Výrobok je tvorený jednou jedinou zložkou - prírodným aktivovaným dreveným uhlím.
1 kapsula obsahuje 200 mg aktívneho uhlia.
Energetická hodnota v 1 kapsule: 1, 52 kJ / 0,35 kcal (1 kávová lyžička (zarovnaná) cca 0,8 g)
Neobsahuje: cukor, umelé farbivá a dochucovadlá, škrob a konzervačné látky.

Odporúčané užívanie

Rozmiešajte 1-2 kávové lyžičky v pohári vody (cca 250-300ml). Deťom sa môže podať aj odstáta voda - uhlie sa nechá sadnúť na dno, molekuly aktívneho uhlia sú obsiahnuté aj v odstátej vode.

Doba užívania: Pri očiste (detoxikácii) organizmu 1-2 kapsuly 2x denne po dobu 1 mesiaca. V prípade črevných nevoľnosťou je dávkovanie a dĺžka užívania individuálne. Pri nadmernej plynatosti (s náznakmi hnačky) môžu dospelí užívať 1-4 kapsuly (1-2 kávové lyžičky prášku) niekoľkokrát denne (deti polovičnú dávku), vždy zapiť dostatočným množstvom vody. Pri častom a opakovanom hnačke vyhľadajte lekára.

Neadsorbuje: oxid uhoľnatý, oxid uhličitý, etán, etylén, vodík, metán, málo účinný na alkohol, kuchynskú soľ a železo.

Okrem čierneho sfarbenia stolice nie sú nežiaduce vedľajšie účinky známe. Pozor, aktivované uhlie Carbofit môže adsorbovať aj lieky životne dôležité (napr. digitalis) a preto sa najskôr poraďte s lekárom, ak takéto lieky užívate. Odporúčame, aby medzi užitím Carbofit a užívaním iných liekov bol dodržaný interval aspoň 2-4 hodín.

Podmienka: priaznivého účinku aktívneho uhlia sa dosiahne pri požití 1 g aspoň 30 minút pred jedlom a 1 g krátko po jedle. (Nariadenie komisie EÚ č 432/2012)

Skladovanie: Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.
Fľaštičku vždy dobre uzavrieť! Carbofit vychytáva aj jedy zo vzduchu, keby nebola fľaštička dobre uzavretá, znížila by sa jeho účinnosť.

Minimálna trvanlivosť: 2 roky

Upozornenie: Nepoužívať ako náhradu pestrej stravy. Vhodný pre diabetikov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Ukladať mimo dosahu detí!

 

Diskusia o produkte

REAGOVAŤ NA

 

Zľavy

Hyalfit 60 + 30 kapsůl

24,50 
skladom
  ks  
-25%

Artrofit

15,74  11,81 
skladom
  ks  

Novinky

NEW

CARBOFIT sirup

3,42  2,74 
skladom
  ks