Cesky  Slovensky

fidaru.sk

Helena

Dobrý den, mám problém s vypadáváním vlasů, začala jsem užívat přípravek DONNA HAIR. Současně uzívám i COLAFIT. Nebijí se tyto přípravky navzájem? Děkuji. Zemanová... Čítať ďalej

Colafit Slim s glukomannanem

-10% 141-colafit-slim-new-colafit-slim-s-glukomannanem.jpg
Katalóg: Prípravky na chudnutie
Cena: 19,80 
Bežná Cena: 22,00 
Dostupnosť: skladom
  ks  
Popis
Diskusia

Ustanovená odporúčaná denná dávka

V programe nízkoenergetickej diéty, treba 3 krát denne 2 kapsuly 30 minút pred jedlom, zapiť väčším množstvom tekutiny 1-2 poháre vody. Kapsuly sa hltajú celé a pred užívaním sa neotvárajú.

Popis zložiek

Glukomannan je  prírodný polysacharid, vláknina, ktorá v žalúdku mierne zväčší objem a vytvorí  sa znej gél. Nastane zaplnenie žalúdka a vytvorí sa pocit nasýtenosti. Človek nemá potrebu viac jesť, a to spôsobí reguláciu hmotnosti.

  • V rámci nízkoenergetické diéty prispieva k regulácii hmotnosti
  • Prispieva k regulácii hladiny cholesterolu v krvi (Podmienka: Priaznivého účinku sa dosiahne pri požívaniu 4 g glukomannanu denne)

Chitosan – nevstrebateľný polysacharid s vysokou väzbovou schopnosťou. Pri požívaniu 3 g chitosanu denne, prispieva chitosan k regulácii hladiny cholesterolu v krvi.

Chróm - prispieva k regulácii hladiny cukru v krvi

Vápnik - Je potrebný pre udržaniu normálneho stavu kostí a zubov. Prispieva k vyváženému stavu medzi prísunom a výdajom energie (nemalo by prichádzať k prírastku ani k  úbytku hmotnosti)

Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k normálnej tvorbe kolagénu a správnej funkcii chrupaviek, zubov a pokožky.

Kolagén typu I lyofilizovaný Čistý bovinný lyofilizovaný kryštalický kolagén typu I, čistoty 99,9% doplnok pri kĺbových ochoreniach, kožných ťažkostiach, a prispieva k posilnenie stavby nechtov a vlasov.

Pri vývoji Colafit Slimu s glukomanannom sme vychádzali z princípu, že chceme nie len  chudnúť, ale zároveň sa chrániť tak, aby sme netrpeli nedostatkom látok, ktoré by spôsobili  úbytok látok pri dodržiavaniu rôznych diét. Myslíme nielen na reguláciu hmotnosti, ale aj  na udržanie zdravia. Krása a zdravie kráčajú vždy ruka v ruke.

Balenie

120 kapsúl, dávka na 20 dní

Zloženie

Zložka

Obsah v 1 kapsule

Denná dávka, 6 kapsúl, obsahuje:

Glukomannan

500 mg

3000 mg

Chitosan

150 mg

900 mg

Vápnik z vaječných škrupín   (uhličitan vápenatý)

40 mg

240 mg (30% DDD)

Vitamín C (kys. Askorbová)

10 mg

60 mg (75% DDD)

Kolagén typu I lyofilizovaný (atelokolagén)

1 mg

6 mg

Chrom (pikolinát chromitý)

5 µg

30 µg (75% DDD)

Obal kapsuly obsahuje: želatínu

DDD - denná odporúčaná dávka

 

Skladovanie

Pri pokojovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

Hmotnosť obsahu: 105,7 g ± 5 % 

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmi presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanite stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, nevhodné pre dojčiace a tehotné ženy. Prirodzene neobsahuje cukor, vhodný aj pre diabetikov.

Diskusia o produkte

REAGOVAŤ NA

 

Zľavy

-25%

Artrofit

15,74  11,81 
skladom
  ks  

Hyalfit 60 + 30 kapsůl

24,50 
skladom
  ks  

Novinky

NEW

CARBOFIT sirup

3,42  2,74 
skladom
  ks