Cesky  Slovensky

fidaru.sk

Helena

Dobrý den, mám problém s vypadáváním vlasů, začala jsem užívat přípravek DONNA HAIR. Současně uzívám i COLAFIT. Nebijí se tyto přípravky navzájem? Děkuji. Zemanová... Čítať ďalej

Soladey - eco - náhradná hlavica - MEDIUM

Katalóg: Zubné kefky
Cena: 19,96 
Dostupnosť: skladom
  ks  
Popis
Diskusia

SOLADEY-ECO, náhradná hlavica zubnej kefky určená pre dospelých a deti nad 8 rokov. Novinka v oblasti dentálnej hygieny zaručí komplexnú zubnú starostlivosť bez zubnej pasty.

Revolučná zubná kefka  SOLADEY-ECO je na Slovensku Novinkou v oblasti dentálnej hygieny a bielenia zubov.

Hnacím motorom zubnej kefky SOLADEY-ECO je svetlo. V rukoväti zubnej kefky sa skrýva titándioxidová tyčinka, vďaka ktorej budú Vaše zuby čistejšie a najmä zdravšie. Titándioxidová tyčinka sa aktivuje akýmkoľvek svetelným zdrojom (denným alebo umelým svetlom).  Po aktivácii svetlom začne vylučovať záporné nabité ióny. Tie sa v ústnej dutine zmiešajú so slinami a reagujú s kladne nabitými iónmi obsiahnutými v kyseline zo zubného povlaku.

Po vzájomnej reakcii sa v ústach mení pH slín. Následne sa kyselina zneutralizuje, zubný povlak sa rozloží a prostredie v ústach sa mení z kyslého na neutrálne. Práve to je dôležitý moment, kedy sa naša zubná sklovina stáva odolnejšou voči nežiaducim baktériám. Titándioxid je kov, ktorý nekoroduje a ktorý využíva aj potravinársky či stavebný priemysel najmä vďaka jeho antibakteriálnym účinkom. Pomocou neho sa rozbieha antibakteriálna reakcia, ktorá pomáha kefke dosahovať vynikajúce výsledky v oblasti dentálnej hygieny.

Už ste sa stretli so zubnou kefkou, ktorá vymenila zubnú pastu za svetelný zdroj a pritom by bola účinnejšia ako bežná zubná kefka, ktorú používate?

Vďaka iónovej reakcii, ktorá nastáva pri použití zubnej kefky SOLADEY-ECO, zubný povlak priľne k zubom oveľa ťažšie.

Životnosť zubnej kefky SOLADEY-ECO dosahuje pri správnom používaní až niekoľko rokov.

Vaše zuby sú už pri bežnej starostlivosti zdravšie a belšie, a to bez použitia najnovších dentálnych prostriedkov.

Malé množstvo vody a svetla Vám zabezpečí komplexnú dentálnu hygienu.

Pri čistení treba dbať na to, aby na titándioxidovú tyčinku dopadalo čo najviac svetla. Čím bude svetlo silnejšie, tým lepší bude výsledok iónovej reakcie, tým budú vaše zuby belšie.

Zažite aj Vy dotyk svetla!

Diskusia o produkte

REAGOVAŤ NA

 

Zľavy

-10%

Colafit Slim s glukomannanem

22,00  19,80 
skladom
  ks  

Hyalfit 60 + 30 kapsůl

24,50 
skladom
  ks  

Novinky

NEW

CARBOFIT sirup

3,42  2,74 
skladom
  ks