Cesky  Slovensky

fidaru.sk

Helena

Dobrý den, mám problém s vypadáváním vlasů, začala jsem užívat přípravek DONNA HAIR. Současně uzívám i COLAFIT. Nebijí se tyto přípravky navzájem? Děkuji. Zemanová... Čítať ďalej

Obchodné podmienky

Spôsob platby
Pri preberaní poštovej dobierky na pošte, alebo priamo u poštového doručovateľaIné spôsoby platby závisia na dohode predávajúceho a kupujúceho pri potvrdení objednávky.

Dopravné podmienky
Doručenie ako dobierka cez Slovenskú poštu. Cena dobierky spolu s balným je 3,49 euro.

Doprava pri objednávke nad 50 EUR zadarmo.

Záruka
Pri preberaní dobierky si pozorne prezrite balík, či nie je poškodený, v opačnom prípade okamžite reklamujte poškodenie priamo na pošte a žiadajte vysvetlenie, v tomto prípade neručíme za náš tovar, ale Slovenská pošta.
Na všetok tovar je záručná doba v trvaní najmenej 12 mesiacov, a to podľa druhu potravinového doplnku. Expiračná doba výrobku  (t.j. doba použitia potravinového výrobku) je vždy vyznačená na krabičke aj na obale samotného výrobku. Pozorne si vždy prečítajte príbalový letáčik, ktorý je dodávaný spolu s výrobkom, v ktorom sa dočítate presne ako užívať ten daný výrobok.

Upozornenie
Po skončení expirácie - neužívajte potravinový výrobok, vystavujete sa riziku zažívacím ťažkostiam, alebo iným komplikáciám. Tieto výrobky odovzdajte do lekárne na odborné zlikvidovanie.

Po obdržaní vašej objednávky, bude vaša objednávky vybavená do troch prac dní v našej spoločnosti a bude vyexpedovaná na Slovenskú poštu na doručenie objednávateľovi!

Ochrana osobných údajov
Odoslaním údajov v objednávke, vyjadruje zákazník súhlas so spracovaním jeho osobných údajov v znení Zákona č. 428/2002 Z.z a jeho zmien a doplnkov "Zákon o ochrane osobných údajov". Prevádzkovateľ sa zaväzuje zachovávať mlčanlivosť o osobných údajoch zákazníka, neposkytovať tieto údaje tretím osobám, vyhradzuje si však právo využívať ich na svoje marketingové akcie.