Cesky  Slovensky

fidaru.sk

Helena

Dobrý den, mám problém s vypadáváním vlasů, začala jsem užívat přípravek DONNA HAIR. Současně uzívám i COLAFIT. Nebijí se tyto přípravky navzájem? Děkuji. Zemanová... Čítať ďalej

Zajímavé články - Interiérové schody

Späť na Zajímavé články

imageV rodinnom dome nám interiérové schody spája dve časti - obytnú zónu a kľudovú časť. Keďže ich používame každý deň, mali by byť predovšetkým bezpečné,  pohodlné a vyrobené z kvalitného materiálu. Ak sú navyše aj odolné a ľahko  udržiavateľné, je to tá najlepšia možná kombinácia.

Ak staviame rodinný dom, môžeme sa rozhodnúť, kam schody umiestnime a máme vždy dve možnosti. Buď je zabudujeme priamo do obytného priestoru, kde budú zároveň dizajnovým prvkom, alebo ich umiestnime do pozadia (napr. na chodbu). Ak sa rozhodneme dať schody do ústrania, mali by byť v blízkosti vstupu a obytného priestoru. Keď sa rozhodneme situovať schodisko priamo v obytnom priestore, mali by mať čo najlepšie zhotovenie a tiež musí ladiť s ostatným materiálom a vybavením v miestnosti. V oboch prípadoch však chceme, aby boli schody odolné, bezpečné, pohodlné, mali nenáročnú údržbu a nízku hlučnosť.